Adrie Bakkers

 

 

0343-575301

adrie.bakkers@kpnmail.nl

Peperstraat 50

3961 AT Wijk bij Duurstede

 

schipper

Atie Klaver

 

06-21313930

 

atieklaver@gmail.com

van Nijendaalhof 10

3961 BP Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Giel van Lunsen

 

 

0343-577150

gielvanlunsen@casema.nl

Veilingmeester 43

3962 CS Wijk bij Duurstede

 

schipper

 

Inge de Beukelaar

 

06-50554325

 

idebeukelaar@hotmail.com

Vechtsteen 14

3961 XG Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Jos Nollet

 

06-13630771

 

jos.w.nollet@gmail.com

Schepenen 46

3961 LS Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Piet van der Wiel

 

 

0343-574807

blauwe_pannen@casema.nl

Blauwe Pannen 4

3962 GE Wijk bij Duurstede

 

schipper

 

Albert van Putten

 

06-53773343

0343-572442

alblidavanputten@gmail.com

Nachtegaal 21

3962 TH Wijk bij Duurstede

 

schipper

Bert Stuart

 

06-27353405

0343-571013

bert.stuart@ziggo.nl

Ringoven 126

3961 EM Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Hans Melkert

 

06-53778249

0343-574525

melke131@kpnmail.nl

Tacitus 20

3962 LG Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

 

Jacob Huizinga

 

06-40715002

030-6564538

jacob.huizinga@gmail.com

Koekoeksbloem 48

3984 CC Odijk

 

hulpschipper

Krijn Bok

 

06-14822620

0343-571059

krijnbok@hotmail.com

Boeg 38

3961 TD Wijk bij Duurstede

 

schipper

Ruud Waltman

 

06-51900935

0343-574790

ruudwaltman51@gmail.com

Blauwe Pannen 25

3962 GE Wijk bij Duurstede

 

schipper

Alice Deinum-Teekman

 

06-10616892

0343-561853

aliceteekman@gmail.com

Langbroekerdijk 28

3972 ND Driebergen

 

schipper, secretaris

Dick Velders

 

06-23086710

0343-572353

dickvelders@gmail.com

Veldoven 45

3961 ET Wijk bij Duurstede

 

schipper, bestuurslid, schipperscoördinator

Happy Just de la Paisières

 

06-25189977

0343-597018

justfam@ziggo.nl

Kersengaard 16

3962 HZ Wijk bij Duurstede

 

schipper, penningmeester

Jan Christiaans

 

06-51144975

0343-572638

jan@jchristiaans.nl

Keizer 51

3962 EZ Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Maarten de Wit

 

06-19033579

0343-574731

mdewit02@kpnmail.nl

Veldoven 21

3961 ES Wijk bij Duurstede

 

schipper, website,

2e schippers coördinator

Teus Visee

 

06-21864358

0343-572355

teusvisee@hetnet.nl

Veilingmeester 21

3962 CS Wijk bij Duurstede

 

schipper

Anton Rekké

 

06-22047204

0343-592495

anton@rekke.nl

Stroband 39

3962 TD Wijk bij Duurstede

 

schipper

Drees Klaassen

 

06-51075340

0343-573911

dreesklaassen@gmail.com

Tacitus 3

3962 LE Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Harm Otter

 

06-22256549

0343-572618

h.otter1950@kpnmail.nl

Schoener 51

3961 KZ Wijk bij Duurstede

 

hulpschipper

Jan Kemink

 

06-18743069

0343-576408

jkemink@tele2.nl

Oude Kweek 26

3962 HP Wijk bij Duurstede

 

schipper

Paul Gevaerts

 

06-42509010

030-2203661

pgevaerts@planet.nl

Scherpenburgerwaard 3

3984 PB Odijk

 

hulpschipper

Theo Rinkema

 

06-51107860

0343-575581

t.rinkema@planet.nl

Waag 59

3961 LX Wijk bij Duurstede

 

schipper

 

Arie Kauffman

 

06-50240758

0343-597678

a.jmk@ziggo.nl

Kersengaard 14

3962 JP Wijk bij Duurstede

 

schipper, voorzitter

Gerard Strien

 

06-21443091

0343-563036

strien.gerard@gmail.com

Kroosakker 10

3945 EL Cothen

 

schipper

Henk Muis

 

06-42254047

0343-572189

muis@planet.nl

Inundatiekanaal 3

3961 MA Wijk bij Duurstede

 

schipper

Joop van Os

 

06-52547361

0343-571188

joop.van.os@icloud.com

Vesting 20

3961 LP Wijk bij Duurstede

 

schipper, bestuurslid, technisch coördinator

Peter Post

 

06-53990217

0343-573662

info@profitcar.nl

Kersengaard 2

3962 JP Wijk bij Duurstede

 

schipper

Willem Metz

 

06-39825517

0343-571689

willemmetz44@gmail.com

Vesting 47

3961 LN Wijk bij Duurstede

 

schipper